poniedziałek, 23 grudnia 2013

Świąteczne przemyślenia i życzenia :)

Dziś będzie osobiście i prywatnie.
Ostatnio miałam dość trudny czas. I właśnie wtedy gdy najbardziej tego potrzebowałam, okazało się, że otacza mnie mnóstwo wspaniałych ludzi. Bez względu na odległość, bez względu na to czy te osoby były na wyciągnięcie ręki, kilka, kilkadziesiąt a nawet kilkaset kilometrów dalej - ja czułam ich obecność.
Dostałam tyle wsparcia, tyle mądrych i ciepłych słów, tyle troski! Nie raz czytając sms po prostu płakałam ze wzruszenia i wdzięczności, że mam wokół siebie takich ludzi.
W domu stoi już ubrana choinka, czekają zapakowane prezenty, unoszą się miłe zapachy. My czekamy na odwiedziny licząc na bardzo rodzinną i ciepłą atmosferę i czuję, że to będą dobre Święta. Czuję radość i wdzięczność za to co mam, za to jak żyję, za rodzinę, znajomych, przyjaciół.
Bardzo pragnę wszystkim podziękować i życzyć by ten czas był pełen kochanych ludzi, dobrych emocji i uczuć. Pełen radości i miłości.
Wszystkim tym, którzy zaglądają na mojego bloga również pragnę życzyć wszystkiego dobrego. Dziękuję za każde odwiedziny i pozostawione miłe komentarze :)

Wesołych Świąt!!!4 komentarze:

 1. Aniu, my również życzymy Waszej rodzinie wszystkiego najlepszego - zdrowych, wesołych i spokojnych świąt :))).

  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownych i spokojnych Świąt dla Ciebie Aniu i Twoich najbliższych! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałych Świąt w gronie najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miły komentarz :D

  OdpowiedzUsuń